KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746566
*
nr 1374 6566
Oljemålning
1800-tal, duk uppfodrad på pannå, kvinna, 34x26 cm. Ej signerad
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 25 januari 2021
kl 20:56:48
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/1 11:11:38
1
1.000 kr
25/1 11:28:04
2
Vinnande bud
25/1 20:51:19
3
1.200 kr
25/1 20:51:19
2
1.300 kr (Budbetjänt)
25/1 20:51:48
3
1.400 kr
25/1 20:51:48
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad kvinna olja oljemålning oljemålningar
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:12
-
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:55
-
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:55
-
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56
-
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:37
*
Oljemålning
Läs om budbetjänten
nr 1374 6566
Oljemålning
1800-tal, duk uppfodrad på pannå, kvinna, 34x26 cm. Ej signerad
Utrop: | 1.500 kr |
---|---|
Såld: | 1.500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 25 januari 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/1 11:11:38 | 1 | 1.000 kr |
25/1 11:28:04 | 2 | Vinnande bud |
25/1 20:51:19 | 3 | 1.200 kr |
25/1 20:51:19 | 2 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
25/1 20:51:48 | 3 | 1.400 kr |
25/1 20:51:48 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad kvinna olja oljemålning oljemålningar
-
6163 Ojemålningar
2 st, Jan Ölander, Monogramsignerade, yttermått in..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:12 -
1010 Oljemålning
Alfred Prehn, Signerad, Hönsgård. Olja på duk, 64x..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 20:55 -
5423 Oljemålning
Anders Andrén, Skärgårdsmotiv, "Ejder". Signerad. ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 19:16
-
1002 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:55 -
1003 Oljemålning
Anders Bruno Liljefors (1923-1970), Sverige. Olja ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:56 -
6119 Oljemålning
Anders Lindholm (f. 1962). Komposition. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
6 maj kl 18:37